Begreen – kolekcia recyklovaných výrobkov PILOT

Begreen range

Pilot uplatňuje svoju filozofiu a odhodlanie v podnikaní a výrobe. S vedomím, že budúcnosť závisí od nás všetkých, vyvinula spoločnosť PILOT inovatívnu kolekciu prvých recyklovaných písacích potrieb Begreen.

Pomocou výrobkov z kolekcie Begreen chce PILOT ukázať nový spôsob ako chrániť našu planétu.

PILOT Begreen je prvá kolekcia recyklovaných písacích potrieb, teda potrieb vyrábaných z recyklovaných plastov. Tento proces je súčasťou rozšírenia enviromentálnej certifikácie pre naše Európske továrne a všetky japonské továrne (ISO 14001).

Aké výhody to predstavuje pre životné prostredie?

Plasty sú vyrobené z ropy. Vďaka použitiu recyklovaných plastov pri výrobe Pilot spotrebuje menej ropy a tým prispieva k zachovaniu prírodných zdrojov.

Pokiaľ by boli všetky perá vo veľkých európskych krajinách vyrobené počas roka z recyklovaných plastov, došlo by k úspore minimálne 78 000 ton plastov, čo je ekvivalent k:

  • plastovej kocke veľkosti 30 poschodovej budovy,
  • benzín na mesiac pre všetky automobily v Paríži.

Navyše, použitie náplní tiež minimalizuje výrobu plastov. Nevyhadzujte telo pera ani vrchnák, to sú najväčšie plastové časti pera:

  • 80% všetkých pier PILOT (gélové rollery, guľôčkové perá, atď) majú vymeniteľnú náplň.

Spoločnosť PILOT zastáva názor, že s pomocou takéhoto spôsobu chovania sa, môžeme všetci prispieť k ochrane životného prostredia.

Samozrejmosťou je, že tento prístup nemá najmenší vplyv na naše požiadavky z hľadiska kvality, technológie a dizajnu. Výrobné náklady výrobkov z kolekcie Begreen sú vyššie než štandardná výroba, ale my sme sa rozhodli predávať pera z tejto kolekcie za rovnakú cenu ako bežné výrobky PILOT.

Kolekcia Begreen je široká a dostatočne pestrá, takže si každý zákazník môže vybrať pero vyhovujúce jeho požiadavkám.

Objavte kompletnú kolekciu Begreen.

Prehliadať

Objavte naše ďalšie webové stránky a online aktivity.