Set2Go 4 ks - FriXion Point Clicker 0.5 - Gélový roller - čierna, modrá, červená, modročierna - Tenký Hrot (F)
Široká stopa
Tenká (F)
Široká stopa
Jedna z najnovších inovácií v puzdrách od spoločnosti Pilot. Zo 100% recyklovaného plastu, navrhnutá a vyrobená v Európe.
set2go je systém chytrého puzdra na perá, ktoré sa môžu stať fantastickým organizátorom vášho pracovného miesta. Puzdro …
Podrobnosti k produktu
Set2Go 4 ks - FriXion Point Clicker 0.5 - Gélový roller - čierna, modrá, červená, modročierna - Tenký Hrot (F)
Jedna z najnovších inovácií v puzdrách od spoločnosti Pilot. Zo 100% recyklovaného plastu, navrhnutá a vyrobená v Európe.
set2go je systém chytrého puzdra na perá, ktoré sa môžu stať fantastickým organizátorom vášho pracovného miesta. Puzdro je kompatibilné s mnohými perami rodiny Pilot FriXion a s ďalšími ikonickými produktmi a možno ho používať samostatne alebo s jedným či viacerými ďalšími puzdrami set2go. Nové puzdro bude perfektne vyhovovať všetkým pracovným miestam a písacím stolom: doma aj v práci.
Sada sa predáva s novými perami FriXion Point Clicker. Píšte, gumujte, píšte! Už NIKDY nebudú vaše poznámky, diár či myšlienková mapa „ozdobené“ škrabancami, pokiaľ použijete Pilot FriXion Point Clicker, chytrý a štýlový roller s úžasnými funkciami!

Jeho elegantný dizajn a tenké telo osloví všetkých, ktorí dávajú prednosť subtílnym písacím potrebám a moderným technológiám. Pero je vybavené praktickým klipom pre vysunutie a zasunutie hrotu. Skutočnou inováciou je náš nový high tech synergy hrot, jeho súčasťou je medzi niekoľkými otvormi pravidelne rotujúce guľôčka. Takto sa zabráni škrabaniu po papieri, ale predovšetkým sa zaistí úhľadná, čistá a tenká stopa od samého začiatku. Tenký hrot 0,5 mm vám umožní písať s neuveriteľnou presnosťou v porovnaní s inými rollermi s kónickým hrotom. Okrem inovatívneho synergy hrotu ponúka tento roller ešte jednu fantastickú vlastnosť, ktorou je termosenzitívny atrament Pilot. Vďaka nemu napísaný text jednoducho zmeníte – vygumujete (trením opačného konca pera v mieste, ktoré chcete vygumovať) a okamžite prepíšete tým samým perom. Keď v pere dôjde atrament, nevyhadzujte ho… ...len náplň vymeňte! Je to ľahké, chytré a udržateľné. Tento nový typ gumovacieho pera FriXion Point Clicker od Pilota má všetko, aby sa stal vaším ďalším obľúbeným písacím nástrojom. Hrot
0,5 mm zaisťuje strednú šírku stopy 0,25 mm.

1 x FriXion Point Clicker 0.5 - Gélový roller - čierna - Tenký Hrot (F)
1 x FriXion Point Clicker 0.5 - Gélový roller - červená - Tenký Hrot (F)
1 x FriXion Point Clicker 0.5 - Gélový roller - modrá - Tenký Hrot (F)
1 x FriXion Point Clicker 0.5 - Gélový roller - modročierna - Tenký Hrot (F)

  • Termosenzitívna technológia atramentu FriXion
  • Ekologické: opakovane použiteľné puzdro, ktoré dlho vydrží.
  • Farba atramentu : čierna, modrá, červená, modročierna
  • Šírka stopy : 0.25 mm
  • Priemer hrotu v mm : 0.50 mm
  • Vymeniteľná náplň : Áno

Prehliadať

Objavte naše ďalšie webové stránky a online aktivity.