Kvalita.

Ako jeden z mála výrobcov, ktorý si celý dizajn a výrobu písacích potrieb riadi sám, zaručuje spoločnosť PILOT bezchybnú kvalitu svojich výrobkov.

V súlade so svojím japonským pôvodom podlieha každá továreň prísnym výrobným procesom a kontrolám. Každý výrobok sa na konci výrobného reťazca systematicky testuje.

Inovácie.

Už viac ako 100 rokov je spoločnosť PILOT známa svojimi dômyselnými mechanizmami a zlatníckym umením, vďaka ktorým je písanie čoraz pohodlnejšie. Vďaka veľmi vysokej úrovni inovácií v kombinácii s veľkým priemyselným odhodlaním spoločnosť PILOT postupne zavádzala technológie, ktoré úplne zmenili tvár trhu s písacími potrebami:

Hroty a atramenty

Hroty a atramenty

Hroty.

Povesť písacích nástrojov PILOT bola vybudovaná na základe kvality ich výroby a jednoduchosti ich používania.
Vďaka veľmi vysokej úrovni inovácií v spojení so silným priemyselným záväzkom spoločnosť PILOT postupne predstavila technológie, ktoré úplne zmenili tvár trhu s písacími potrebami.

Dokonalosť atramentov.

V priebehu rokov spoločnosť PILOT vyvinula širokú škálu exkluzívnych a špecifických atramentov. Odborné znalosti značky v oblasti chemického inžinierstva a významné investície do výskumu nám umožnili ponúknuť vám päť kľúčových technológií atramentov, ktoré sú v súčasnosti neoddeliteľnou súčasťou trhu s písacími potrebami.