Pilot

S Pilotom to nie je len o písaní...

S PILOTom môže každý napísať svoj svet…

Nech ste ktokoľvek, študent, umelec, zamestnanec, matka, priateľ…

Zaujíma nás farba vašich nápadov, vaše vášne a to, kto ste.

Pretože vieme, že písaním, kreslením, podčiarkovaním, čmáraním… píšete svoj svet.

Sme hrdí na to, čo robíte s našimi perami…

PÍŠTE SVOJ SVET
PILOT

Naše poslanie

Naše poslanie

Pilot podporuje písanie, ktoré umožňuje ľuďom vyjadriť svoju jedinečnosť.

"sme hrdí na to, čo robíte s našimi perami".

Pilot ponúka každému špičkové perá & inovatívne udržateľné riešenia, aby mohol čo najlepšie využiť svoj rukopis & dosiahnuť to, čo je najdôležitejšie.

Náš prísľub:

Náš prísľub:

Napíšte svoj svet

náš podpis je symbolom posilnenia a sebavyjadrenia.

Write your world vyzýva ľudí, aby do všetkého, čo robia, vkladali viac seba, a to písaním, tvorením, skúmaním, vymazávaním, zmenou vecí. Bez toho, aby ste museli byť odborníkom alebo umelcom.

„napísať“

je doslovný akt písania rukou, čo znamená písanie, kreslenie, navrhovanie, mazanie…, ako aj abstraktný význam tvarovania a začínania niečoho nového.

 

„váš svet“

je nekonečné ihrisko, na ktoré môžeme pôsobiť, kombinácia nášho vnútorného sveta (naše telo, naša vášeň, myšlienky, pocity…) a vonkajšieho sveta (naše prostredie, vzťahy, spoločnosť, hodnoty…), ako aj kombinácia hmotných a nehmotných aktív.

s PILOTOM existuje spôsobov,
ako napísať svoj svět

Spojením so sebou samým..
Písanie rukou zapája mozog a pomáha nám zapamätať si a štruktúrovať myšlienky. Písanie rukou tiež uľahčuje vyjadrenie našich pocitov. Písanie perom PILOT nás tiež spája s naším vnútrom.
Spojením s ostatnými..
Keďže poslať e-mail niekomu, na kom vám záleží, rozhodne nie je to isté ako venovať čas písaniu listu rukou, ručné písanie s PILOTom je spôsob, ako ukázať starostlivosť a jedinečnosť, ktorú ľudia vkladajú do svojich vzťahov.
Vytváraním vlastným spôsobom.
Či už si chcete obrázok prispôsobiť, vyfarbiť, nakresliť alebo napísať… Perá PILOT pomáhajú vytvoriť vzrušujúci a prekvapivý svet, v ktorom fantázia nepozná hranice.
Vyvolaním nových nápadov.
Písanie s perami PILOT podporuje spoločné momenty, podnecuje spoluprácu, spontánnosť a náhodu. Umožňujú ľudskej mysli byť kreatívnou a otvorenou neočakávanému.
Zdokonaľovaním sa.
S PILOTom majú žiaci a študenti k dispozícii tie najlepšie nástroje, ktoré im pomôžu zlepšiť čítanie, jazykové zručnosti a sebadôveru pri učení.
Starostlivosťou o planétu.
Ako čoraz udržateľnejší vyjadrovací prostriedok sú perá PILOT zároveň najlepším spôsobom, ako vyjadriť lásku k prírode a planéte.

Či už ste v škole, v kancelárii alebo doma:

vždy bude vo vašom živote prítomné pero Pilot, aby ste mohli písať svoj svet.

#Write Your World

Zistite viac o spoločnosti Pilot