B2P Ecoball - Guľôčkové pero - čierna - Begreen - Stredný Hrot (M)
Novinka
BeGreen etiketa
86.0% *
* Podiel recyklovaného materiálu s výnimkou spotrebného materiálu (bombičky, atrament, náplne alebo tuhy) a balenie produktu
Široká stopa
Stredná (M)
Široká stopa
U spoločnosti Pilot nás myšlienky o ochrane životného prostredia sprevádzajú už dlhú dobu a všetko, čo robíme nás vedie k tomu, aby sme vytvárali viac s menej. V roku 2021 ide náš rad B2P ako prvý na svete ešte ďalej v logike „From bottle to pen“ (Od fľaše k peru),…
Podrobnosti k produktu
B2P Ecoball - Guľôčkové pero - čierna - Begreen - Stredný Hrot (M)

V Pilote sme presvedčení, že všetci máme moc: moc napísať zodpovednejšiu a optimistickejšiu kapitolu o budúcnosti našej planéty. Ochrana životného prostredia je naším vodítkom po dlhú dobu a všetky naše kroky nás vedú k tomu, aby sme vytvárali viac za menej.

DO BETTER WITH LESS (Vytvor viac za menej) predstavuje naše odhodlanie obmedziť náš ekologický dopad pri súčasnom zvyšovaní našich štandardov pre výrobu, kvalitu a inovácie. V roku 2006 sme už boli pioniermi v recyklácii plastových fliaš na vodu, aby sme z nich vytvorili perá Pilot B2P. V roku 2021 pôjdeme ešte ďalej v logike „Od fľaše k peru" a prvýkrát na svete bude náš rad B2P obsahovať ako súčasť svojho zloženia plastový odpad získavaný z pláží. Aby sme tento odpad získali, spolupracujeme so spoločnosťou Terracycle, svetovým lídrom v recyklácii. Navyše sa rad rozširuje o B2P EcoBall, ktorý je vyrobený z 86,64% * recyklovaných plastových fliaš, z nich 2,5 % ** sú recyklované oceánske plasty. Toto stláčacie guľôčkové pero s vymeniteľnou náplňou ponúka skutočné pohodlie pri písaní vďaka atramentu s olejovou zložkou, ktorá umožňuje hladké kĺzanie pera po papieri. Pero je k dispozícii v tradičnej čiernej, modrej, červenej a zelenej farbe. To je efektívny, zábavný a vysoko inovatívny spôsob účasti v boji proti znečisteniu morí, oceánov a vodných tokov. Spoločne môžeme niečo zmeniť a pomôcť zachrániť zdroje našej planéty. Výrobou guľôčkového pera Begreen B2P EcoBall s recyklovaným plastom znižuje Pilot uhlíkovú stopu pera v porovnaní s rovnakým perom vyrábaným bez recyklovaného plastu. Tým to ale nekončí. Ak aspoň trikrát vymeníte náplň, vyrovnáte emisie oxidu uhličitého. Od výroby až do konca životnosti výrobku sa odhaduje, že nákup tohto pera Begreen a jeho trojnásobné doplnenie zníži celkový vplyv pera na životné prostredie o -85 % v porovnaní s nákupom ďalších 3 nových pier. Aj tak malé gesto môže významne zmeniť náš boj proti zmene klímy!

* Recyklovaný materiál predovšetkým z plastových fliaš (s výnimkou vymeniteľných častí)

** Pevný plastový materiál získaný z oceánu, pláží, riek, jazier, brehov riek a vodných ciest.

  • Vyrobené z 86,64% * recyklovaného plastu (*s výnimkou vymeniteľných častí), aby sme znížili dopad na životné prostredie.
  • Stláčací mechanizmus: pero pripravené jedným cvaknutím, už žiaden stratený vrchnák!
  • Výrobok s vymeniteľnou náplňou je hospodárnejší a ohľaduplnejší k životnému prostrediu.
  • Spoľahlivá a vysoko odolná guľôčka z karbidu volfrámu kombinovaná s pokročilou atramentovou technológiou na olejovej báze poskytuje skvelý zážitok z písania.
  • Farba atramentu : čierna
  • Šírka stopy : 0.27 mm
  • Vymeniteľná náplň : Áno
  • Priemer hrotu v mm : 1.00 mm

Prehliadať

Objavte naše ďalšie webové stránky a online aktivity.