Široká stopa
Tenká (F)
Široká stopa
Čo keby existoval svet, v ktorom by šlo všetko jednoducho zmazať a prepísať? S gumovacím rollerom Pilot FriXion Point Clicker to aspoň vo vašom diári či zápisníku pôjde ľahko a jednoducho. Bez škrtancov.

Inovatívny hrot umožňuje veľmi …
Podrobnosti k produktu
FriXion Point Clicker 0.5 - Gélový roller - modrá - Tenký Hrot (F)
Čo keby existoval svet, v ktorom by šlo všetko jednoducho zmazať a prepísať? S gumovacím rollerom Pilot FriXion Point Clicker to aspoň vo vašom diári či zápisníku pôjde ľahko a jednoducho. Bez škrtancov.

Inovatívny hrot umožňuje veľmi presné písanie a elegantný dizajn a tenký tvar tela očarí všetkých, ktorí dávajú prednosť štíhlym a moderným písacím potrebám.

Skutočnou inováciou je nový synergy hrot, ktorý v sebe spája výhody ihličkového a kónického hrotu. Zaistí tak úhľadnú, čistú a tenkú stopu od samého začiatku a pri písaní roller rozhodne neškriabe. Roller FriXion Point Clicker prichádza s tenkým hrotom 0,5 mm, ktorý vás nechá písať s neuveriteľnou presnosťou v porovnaní s inými rollermi s kónickým hrotom. Ďalšou skvelou vlastnosťou je gumovací (termosenzitívny) atrament FriXion. Ten vám umožní písať čisto: jednoducho gumovať a prepisovať – všetko iba jedným a tým istým perom. Proste vygumujte chybu, ktorú ste urobili, gumovacím koncom rollera a len sa pozerajte, ako kúzlom mizne! Tento unikátny gélový atrament reaguje na teplo vznikajúce gumovaním (rýchlym pohybom gumovacieho zakončenia po papieri), a nechá vás ihneď vygumované miesto prepísať rovnakým perom. A keď v rolleri dôjde atrament, nevyhadzujte ho... … jednoducho náplň vymeňte! Je to ľahké, jednoduché a udržateľné. Tento roller FriXion Point Clicker od Pilota s vymeniteľnou náplňou, novým typom hrotu a stláčacím mechanizmom má všetko, aby sa stal vašim ďalším obľúbeným perom.

Zmena je Pilot!< br /> Vyberte si aj ďalšie písacie potreby z radu Pilot FriXion s technológiou termosenzitívneho atramentu Metamo Pilot FriXion: prehľad.
  • Nový high tech synergy hrot zaistí úhľadnú, čistú a tenkú stopu od samého začiatku.
  • Výrobok s vymeniteľnou náplňou je hospodárnejší a ohľaduplnejší k životnému prostrediu.
  • Vysoký komfort písania s ergonomickým úchopom!
  • Tenký hrot, ktorý vysuniete a zasuniete pomocou stláčacieho mechanizmu: žiadny ďalší stratený vrchnák!
  • Efektivita a komfort písania vďaka jedinečnému veľmi jemnému gélovému atramentu Pilot.
  • Termosenzitívna technológia atramentu FriXion: Napíš, vymaž, prepíš!
  • Farba atramentu : modrá
  • Šírka stopy : 0.25 mm
  • Priemer hrotu v mm : 0.50 mm
  • Vymeniteľná náplň : Áno

Prehliadať

Objavte naše ďalšie webové stránky a online aktivity.