FriXion Zone - Gélový roller - čierna - Stredný Hrot (M)
Široká stopa
Stredná (M)
Široká stopa
Objav nový FriXion Zone, nový prémiový roller z obľúbeného radu Pilot FriXion, ktorý je jednotkou na trhu s gumovacími perami. Štýlový dizajn a niekoľko „vychytávok“ nadchne nielen dlhoročných fanúšikov produktov FriXion, ale pritiahne aj nových užívateľov.…
+
Podrobnosti k produktu
FriXion Zone - Gélový roller - čierna - Stredný Hrot (M)
Objav nový FriXion Zone, nový prémiový roller z obľúbeného radu Pilot FriXion, ktorý je jednotkou na trhu s gumovacími perami. Štýlový dizajn a niekoľko „vychytávok“ nadchne nielen dlhoročných fanúšikov produktov FriXion, ale pritiahne aj nových užívateľov.FriXion Zone prichádza v modernom a jednoduchom dizajne bez ikonického „tetovania“, ktoré je pre produkty FriXion tak typické. To z neho robí perfektnú písaciu potrebu pre všetkých, ktorí oceňujú estetickosť, či už doma, v kancelárii alebo na univerzite. Štýlový vzhľad gumovacieho rollera FriXion Zone dodá elegantný nádych písania pri každom použití.
Vysoká kvalita písania
FriXion je tiež synonymom pre najvyššiu kvalitu a výkon a FriXion Zone nie je rozhodne výnimka. Tento roller v sebe ukrýva inovatívnu prémiovú náplň s kovovým telom. Atrament obsahuje viac pigmentov, a stopa je tak oveľa sýtejšia a „čiernejšia“. Presne takto sa rozžiaria tvoje myšlienky a nápady.
Nová náplň ponúka až o 40% dlhšiu stopu oproti štandardným náplniam FriXion. To znamená jediné: dlhšie písať a menej často meniť náplne. Pretože ušetríš nielen čas, navyše o to viac chrániš životné prostredie.
Inovatívna technológia uchytenia náplne zaistí zníženie hlučnosti pri aktivácii stláčacieho mechanizmu. A to nadchne všetky náročné pisárky a pisárov, pretože písanie bude naozaj nerušené a plynulé.
Perfektný darček
FriXion Zone nie je len prvotriedna písacia potreba, ale aj perfektný darček. Moderný dizajn a praktická možnosť gumovania z neho robia šikovného pomocníka, ktorý nadchne každého. Prekvap s ním svojich priateľov, rodinu a kolegov! Pilot FriXion Zone zakúpiš v elegantnom plechovom puzdre, ktoré využijú ako malý peračník.
  • Tichý stláčací mechanismus
  • Pero je k dispozícii v darčekovej škatuľke
  • Dlhší písací výkon a intenzívnejšia farba vďaka novej technológii ukrytej v prémiovej náplni
  • Příjemná úchopová zóna a pohodlné držanie
  • Hladké písanie s jasnou farbou atramentu
  • Farba atramentu : čierna
  • Šírka stopy : 0.35 mm
  • Priemer hrotu v mm : 0.70 mm
  • Vymeniteľná náplň : Áno

Prehliadať

Objavte naše ďalšie webové stránky a online aktivity.