Set2Go 4 ks - G-2 - Gélový roller - čierna, modrá, neónová žltá, neónová ružová - Stredný Hrot (M)
Široká stopa
Stredná (M)
Široká stopa
Najnovšie inovácie Pilot! Puzdro vyrobené zo 100% recyklovaného plastu, navrhnuté a vyrobené v Európe spoločnosťou PILOT. Vlastne sa nejedná o len tak obyčajné puzdro. Skrýva v sebe šikovný stojan na perá. Navyše možno spojiť niekoľko puzdier naraz, a …
Podrobnosti k produktu
Set2Go 4 ks - G-2 - Gélový roller - čierna, modrá, neónová žltá, neónová ružová - Stredný Hrot (M)
Najnovšie inovácie Pilot! Puzdro vyrobené zo 100% recyklovaného plastu, navrhnuté a vyrobené v Európe spoločnosťou PILOT. Vlastne sa nejedná o len tak obyčajné puzdro. Skrýva v sebe šikovný stojan na perá. Navyše možno spojiť niekoľko puzdier naraz, a mať tak prehľad o svojich najobľúbenejších perách a perfektne uprataný stôl. Či už doma alebo v kancelárii.V puzdre nájdeš jeden z bestsellerov Pilot: ikonickú "gélovku" G-2 v čiernej, modrej, neónovej ružovej a neónovej žltej farbe. A vôbec nezáleží na tom, či si práve v škole, v práci, v kancelárii alebo si doma vytváraš svoj Bullet Journal, gélové rollery Pilot G-2 so stláčacím mechanizmom a svojim prémiovým atramentom píšu tak plynule a hladko... A vďaka pohodlnej úchopovej zóne sa ti ruka neunaví ani pri dlhšie trvajúcom písaní. Hrot s priemerom 0,7 mm ponúka stredne širokú stopu 0,32 mm a u neónových farieb 0,37 mm. A keď ti v Pilot G-2 dôjde náplň, jednoducho ju vymeníš. Preukážeš tak službu nielen svojej peňaženke, ale predovšetkým životnému prostrediu!

1 x G-2 - Gélový roller - čierna - Stredný Hrot (M)
1 x G-2 - Gélový roller - modrá - Stredný Hrot (M)
1 x G-2 Neon - Gélový roller - neónová ružová - Stredný Hrot (M)
1 x G-2 Neon - Gélový roller - neónová žltá - Stredný Hrot (M)

  • Extra hladký gélový atrament ponúka skutočný zážitok z písania: žiarivé farby, žiadne machule.
  • Ekologicky šetrné: opakovane použiteľné puzdro, ktoré dlho vydrží. Čierny a modrý roller sú vyrobené z najmenej 70% recyklovaného plastu.
  • Farba atramentu : čierna, modrá, neónová žltá, neónová ružová
  • Šírka stopy : 0.32 mm
  • Priemer hrotu v mm : 0.70 mm
  • Vymeniteľná náplň : Áno

Prehliadať

Objavte naše ďalšie webové stránky a online aktivity.