Čo je nové ?

Nová limitovaná edícia FriXion x NARUTO SHIPPUDEN

Ponorte sa do epického sveta Naruto Shippuden s našou najnovšou spoluprácou. Vyskúšajte FriXion: perá, ktoré plynule píšu, ich stopa sa ľahko vygumuje a je možné ich okamžite prepísať.

K dispozícii vo variantoch FriXion Ball a FriXion Ball Clicker v čiernej, modrej a červenej, všetky sú gumovacie a s vymeniteľnou náplňou!

O spoločnosti Pilot

Už viac ako 100 rokov poskytuje spoločnosť PILOT všetkým špičkové perá a inovatívne riešenia, aby ste čo najlepšie využili svoj rukopis a dosiahli to najdôležitejšie.

Dnes sú obrazovky a smartóny neoddeliteľnou súčasťou nášho každodenného života, ale pri písaní mozog stále zásadným spôsobom pracuje. Poslaním značky Pilot je viac ako kedykoľvek predtým „Podporovať akt písania tým, že vyzveme každého, aby napísal svoj svet. „

Udržateľnosť

písať lepšie s menej

V spoločnosti PILOT neustále inovujeme, aby boli naše perá ešte šetrnejšie k životnému prostrediu. Preto nás všetky naše kroky vedú k tomu, aby sme písali lepšie s menším množstvom a snažíme sa znížiť ekologický dopad našej výroby pri zachovaní našich štandardov kvality a inovácií.

S hrdosťou na tieto míľniky pokračujeme v našom úsilí prostredníctvom akčného plánu založeného na 4 základných pilieroch: našich 4R.

  • Recykluj (Recycle)
  • Znižuj (Reduce)
  • Vymieňaj náplne (Refill)
  • Zrenovuj (Reclaim)