Perá s technológiou tekutého atramentu.

Písacie nástroje PILOT sú známe svojou vysokou kvalitou výroby a jednoduchým používaním.

Kombináciou výnimočne vysokej úrovne inovácií a silného priemyselného záväzku spoločnosť PILOT postupne zaviedla technológie, ktoré úplne zmenili tvár trhu s písacími potrebami.

Hi-tecpoint

Hi-tecpoint pre mimoriadne presné linky a skvelý komfort pri písaní.

Pero V5/V7 je dokonalým príkladom tejto kombinácie produktov.

Za dve desaťročia sa pero s tekutým atramentom V5 Hi-Tecpoint stalo jedným z najznámejších pier na trhu a dodnes je referenciou na trhu.

Jedinečný hrot Hi-Tecpoint poskytuje presnú stopu čistého tekutého atramentu a zaisťuje jasnú a hustú farbu, zatiaľ čo systém regulátora atramentu udržiava konštantný tok až do poslednej kvapky.

Vďaka priehľadnému okienku umiestnenému na tele pera Pilot môžete kedykoľvek skontrolovať hladinu atramentu, takže vás nikdy nezaskočí, že by došiel.

Referenčná hodnota v oblasti pohodlného písania.

Guľôčky z karbidu volfrámu

Táto zliatina je jedným z tajomstiev kvality výrobkov PILOT. Účinne odoláva deformáciám spôsobeným nárazmi alebo pádom. Guľôčka si zachováva svoj okrúhly tvar a vlasec zostáva presný, pravidelný a bez škvŕn alebo únikov.

Guľôčka sa otáča rýchlosťou 4 až 5 000 otáčok za minútu. Táto rotácia vytvára tepelný efekt, vďaka ktorému je atrament ešte tekutejší. Guľôčka je zasadená v puzdre z nehrdzavejúcej ocele.

Tip Hi-Tecpoint

Mikroguľôčka, ktorá bola uvedená na trh v roku 1984, bola exkluzívne patentovaná spoločnosťou Pilot a je umiestnená v 3 alebo 4 jamkách na konci pištole Hi-Tecpoint.

Na rozdiel od neusporiadaných guľôčok umožňuje táto technológia voľnejší tok atramentu a lepšiu rotáciu guľôčky, čím sa dosiahne plynulejší výsledok. Výsledkom sú presné čiary a výnimočný komfort pri písaní.

Regulátor atramentu

Rollerové perá Pilot Hi-Tecpoint V5 V7 sú vybavené revolučným systémom regulátora tekutého atramentu, ktorý zabezpečuje dokonale kontrolovaný a okamžitý tok atramentu so živými a odolnými farbami.

Vďaka dočasnému uloženiu prebytočného atramentu v membránach rôznej hrúbky umožňuje regulátor atramentu kontrolovať prívod atramentu k hrotu pera, a tým rovnomerne regulovať prietok atramentu počas celej životnosti pera.

Systém ATT

Najmodernejšia technológia v tomto uzávere spočíva v dômyselnej pružine, ktorá obopína špičku, aby bola úplne vzduchotesná.

Tento systém zaručuje, že pero je pripravené na použitie, a ukončuje problémy s vytekaním atramentu.

Rozsah

Rozsah pier s tekutým atramentom

V-pen
V-Sign Pen
Hi-Tecpoint
V10 RT
Greenball
Hi-Tecpoint
V7 Grip
V-Board Master
Spotliter

V-pen

Pero Pilot V-PEN kombinuje komfort a pohodlie rolleru s jemným ťahom plniaceho pera.

Už žiadne špinavé náplne alebo papierové škvrny: pero V-PEN je jednorazové, s atramentom už vloženým priamo v tubuse, s okienkom, aby ste videli, koľko atramentu vám zostáva.

Pero V-PEN je ideálne ako prvé pero pre tých, ktorí sa učia písať atramentom, pretože ak urobíte chybu, atrament sa vymaže pomocou štandardných vymazávačov atramentu.

Pero V-PEN je vďaka zaoblenému hrotu ideálne aj pre ľavákov, takže naozaj nikdy nebol lepší čas na znovuobjavenie jemného umenia písania plniacim perom! K dispozícii v rôznych módnych a výrazných farbách.

Hrot s priemerom 0,58 mm poskytuje strednú čiaru.

V-Sign Pen

V-Sign Pen je jemný liner s tekutým atramentom. Jeho stredne silný hrot je vybavený regulátorom pre perfektný tok atramentu.

Úroveň atramentu je viditeľná – takže už žiadne nemilé prekvapenia. Budete potešení plynulým písaním a dlhou životnosťou lineru V-Sign Pen.

V10 RT

Hi-Tecpoint

V10 RT je zaťahovacia a plniteľná verzia radu Hi-Tecpoint V.

Ideálny písací nástroj pre tých, ktorí majú radi väčšiu šírku ťahu. Jeho vysoko odolná guľôčka z karbidu volfrámu si zachováva svoj tvar a je mimoriadne odolná. Poteší vás presnosť ťahu, dlhá životnosť a jednoduchý, elegantný dizajn. Ergonomická rukoväť V10 RT poskytuje vynikajúci komfort pri písaní.

Greenball

Greenball je roller s vymeniteľnou náplňou, ekologicky šetrný, s kónickým hrotom osadeným tvrdú a odolnú guľôčkou z karbidu volfrámu.

Zamilujete si dokonalosť toku atramentu Greenball, jeho dlhú životnosť a jednoduchý a moderný dizajn. Roller Greenball je súčasťou série Begreen, vyrobené z recyklovaného plastu.

Spoločne môžeme veľa vecí zmeniť, a pomôcť tak chrániť surovinové zdroje našej planéty. Výrobou Greenball Roller s tekutou náplňou z recyklovaného plastu znižuje Pilot uhlíkovú stopu pera v porovnaní s rovnakým perom vyrábaným bez využitia recyklovaného plastu.

Tým to ale nekončí: Ak aspoň trikrát vymeníte náplň, vyrovnáte tak emisie oxidu uhličitého. Od výroby až do konca životnosti výrobku sa odhaduje, že nákup tohto pera Begreen a jeho trojnásobné doplnenie náhradnou náplňou zníži celkový vplyv pera na životné prostredie o -78%** v porovnaní s nákupom ďalších 3 nových pier. Aj tak malé gesto môže významne zmeniť náš boj proti zmene klímy!

V7 Grip

Hi-Tecpoint

V7 Grip je roller s tekutým atramentom s regulátorom atramentu, ktorý zabezpečuje dokonalý tok atramentu. Jeho vysoko odolná guľôčka z karbidu volfrámu si zachováva svoj tvar a je mimoriadne odolná.

Poteší vás presnosť ťahu guľôčky V7 Grip, dlhá životnosť atramentu, elegantný dizajn a jej ergonomický úchop.

V-Board Master

Technická inovácia, V-BOARD MASTER je popisovač na bielu tabule s vymeniteľnou náplňou s tekutým atramentom.

Nový atramentový systém ponúka okamžité písanie bez pretrepávania či pumpovanie, rovnako ako plynulý výdaj atramentu: zabudnime na popisovače, ktoré píšu čím ďalej tým menej, čím viac sa používajú. Budete nadšení intenzívnymi a žiarivými farbami V-BOARD MASTER.

Táto rukoväť je súčasťou série Begreen, vyrobené z recyklovaného plastu.

Spoločne môžeme veľa vecí zmeniť, a pomôcť tak chrániť surovinové zdroje našej planéty. Výrobou V-Board Master Popisovač z recyklovaného plastu znižuje Pilot uhlíkovú stopu pera v porovnaní s rovnakým perom vyrábaným bez využitia recyklovaného plastu.

Tým to ale nekončí: Ak aspoň trikrát vymeníte náplň, vyrovnáte tak emisie oxidu uhličitého. Od výroby až do konca životnosti výrobku sa odhaduje, že nákup tohto pera Begreen a jeho trojnásobné doplnenie náhradnou náplňou zníži celkový vplyv pera na životné prostredie o -75%** v porovnaní s nákupom ďalších 3 nových pier. Aj tak malé gesto môže významne zmeniť náš boj proti zmene klímy!

Spotliter

Spotliter VW je zvýrazňovač na báze tekutého atramentu s dvoma hrotmi.

Je vybavený regulátorom pre dokonalý prietok atramentu.

Vysoko praktický Spotliter VW obsahuje 70% žltého atramentu a 30% ružoveho atramentu v jeho tele.

Vysoká kvalita a odolný hrot znamenajú, že bude perfektne držať svoj tvar a nebude sa ohýbať a štiepiť. Intenzita neónových farieb Spotliter VW vám dáva perfektné zvýrazňovač.

Tento zvýrazňovač je súčasťou série Begreen, vyrobené z recyklovaného plastu.

Hi tecpoint pre mimoriadne presné linky a skvelý komfort pri písaní.

Inšpirácie

Inšpirácie

Ostatné produkty

Výrobok prispôsobený každej potrebe